Influencer Yeni Nesil Kariyer Planı

Eski ismiyle sosyal medya fenomeni olmak artık influencer (içerik üreticisi) adıyla kariyer planması yapılarak ilerlenebilecek bir iş alanı oldu. Instagram, tiktok gibi özellikle video içerik platformlarında geniş kitlelere hitap edeceğiniz ve bu yoğun etkileşim ve aksiyonu kazanca çevirebileceğiniz bir iş alanı. Başvuru yapmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, içerik üreticiliğinin belli bir mesai gerektirdiği, düzenli olarak paylaşımlar yapılması gerektiğidir. Bir anlık hevesler ile düzensiz ilerlenecek çalışma arkadaşlarını tercih etmiyoruz. Başvuru aşamasında mesaj bölümüne kendinizle ilgili olabildiğince geniş bilgiler yazmaya özen gösterin. Bu bilgiler gelen yüzlerce başvuru arasında sizin ön plana çıkmanızı ve ekibimize katılmanızı sağlayacaktır. Bizimle paylaştığınız medya hesaplarınızın gizli olmaması da süreci hızlandıracak diğer bir etkendir. Girişken ve üretken olduğunuzu düşünüyorsanız, ekip çalışmasına yatkınsanız, topluluk önünde olmaktan çekinmem, insanların beni bilmesi ve kaliteli işlerle ön planda olmalıyım diyorsanız hemen başvurunuzu gerçekleştirin. Kim bilir yeni ekip arkadaşımız ve sosyal medyanın yeni influencer & fenomeni belkide sensindir.

Influencer Başvurusu

Influncer olmak için sosyal medya hesaplarınız güncel ve içerik üretimine uygun olması gerekmektedir. Bu alanda yapılan çalışmalar heves değil iş alanı olarak görülmelidir.

Her başvuruyu kabul etmiyor, sadece olumlu başvurulara dönüş yapıyoruz. Başvuru dönüşleri 5-7 gün sürebilir.

Başvurunuzu değerlendirebilmemiz için "Başvurunuz başarılı olarak iletildi." yazısını görmeden sayfadan çıkış yapmayınız.

Fotoğraf (Yükle - 4 Adet)
3 boydan 1 Yakın plan olarak güncel fotoğraflarınızı yükleyin.
‘Örnek videolarınızı ve daha fazla fotoğrafınızı wetransfer.com üzerinden info@ozbaymedya.com adresine gönderebilirsiniz.‘